جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

جهانبخش و قوچان‌نژاد در رده‌های ۱۶ و ۲۷ برترین مهاجمان هلند

   

  جهانبخش-و-قوچاننژاد-در-ردههای-16-و-27-برترین-مهاجمان-هلند

  وبسایت رسمی برنامه نود -  رنکینگ برترین بازیکنان فوتبال اردویژه هلند از سوی سایت فوتبال با توجه به امتیازهای کسب شده آنها در طول رقابت‌ها از سوی سه مجله معتبر ورزشی این کشور اعلام شد. 

  به گزارش وب سایت نود، رقابت های اردیویژه هلند هفته دوم خود را پشت سر گذاشت و در رده‌بندی کلی برترین بازیکنان وان برخن از تیم ویتسه با امتیاز ۷،۵ صدرنشین است. کاسبر دولبرخ (آژاکس آمستردام)  و استین اسپرینخ (روتردام) در رده‌های دوم و سوم برترین بازیکنان اردویژه تا پایان هفته دوم  جای دارند.

   علیرضا جهانبخش، ملی پوش ایرانی تیم آلکمار جایگاه ۷۲ را در رده‌بندی کلی برترین بازیکنان اردیویژه را با امتیاز ۶،۲۵ به خود اختصاص داده است. رضا قوچان‌نژاد، مهاجم تیم هیرنوین نیز با کسب امتیاز ۶ در رتبه ۱۰۷ این رده‌بندی را در اختیار دارد.

  در رده‌بندی برترین مهاجمان اردیویژه هلند علیرضا جهانبخش و رضا قوچان‌نژاد به ترتیب رتبه های شانزدهم و بیست و هفتم را به دست آورده‌اند.  وان برخن، مهاجم ۱۷ ساله تیم ویتسه که صدرنشین رده‌بندی کلی برترین بازیکنان اردیویژه است در بخش مهاجمان نیز عنوان اولی را در اختیار دارد.


  این مطلب تا کنون 27 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 28 مرداد 1395
  منبع
  برچسب ها : برترین ,رده‌بندی ,بازیکنان ,اردیویژه ,هلند ,مهاجمان ,برترین بازیکنان ,برترین مهاجمان ,اختیار دارد ,بازیکنان اردیویژه ,اردیویژه هلند ,برترین ب ,
  جهانبخش و قوچان‌نژاد در رده‌های ۱۶ و ۲۷ برترین مهاجمان هلند

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر