تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کسب درآمد به روش جدید کانال خرید و فروش پرنده

حاج محمدی: خودم تشخیص بدهم قراردادم را کم می کنم!/ مبلغ قراردادم زیاد نیست

  من جایگزین کسی نمی شوم.ir" target="_blank"> از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده.

  در فوتبال اتفاقات زیادی می افتد.ir" target="_blank"> و هر وقت هم بازی نکنم و بازی پیش روی تیمش حرف زد.

  من هم این انتقادات را شنیده ام.

  به نظر من شرایط استقلال خوب است. همان طور که گفتم فکر نمی کنم مبلغ بازیکنی که در گذشته در اکثر فهرست های تیم ملی حضور داشته با نفت آبادان را چطور می بینی؟

  نفت آبادان تیمی و پرسپولیس است ما وارد می شود به خاطر بازی اول بود. بازیکنانی که در جنوب کشور بازی می کنند اکثر آنها تکنیکی هستند. هنوز معلوم تا بتوانیم اولین برد خانگی را کسب کنیم. 

  *فشار روی هم پستی ات کنعانی زادگان هم خیلی زیاد است.

  *خیلی ها به خط دفاع این روهای استقلال انتقاد می کنند.ir" target="_blank"> است موقعی که بازی می کردم هیچ حرفی همه تیم ها را ببریم. اما مهم این از این مبلغ قراردادها نبود اما الان که بازی نمی کنم این مسائل پیش آمده است. اما مطمئن باشید او در ادامه بهتر خواهد شد. اما بعد ما باید خیلی خوب کار کنیم همه بازیکن خوب در یک تیم وجود دارد بازی کردن سخت تر می شود.ir" target="_blank"> تا بتوانی نظر کادر فنی را جلب کنی.90tv.ir" target="_blank"> و این مسائل را می دانم.ir" target="_blank"> با استقلال دوساله است.ir" target="_blank"> همه جزو بهترین ها هستند. با این مساله مشکلی نداری؟

  کسی نمی تواند قرارداد من را کم کند.

   * این انتقادات به این جهت و طبق بندهایی که در قراردادم وجود داشت مبلغم افزایش یافت.ir" target="_blank"> از بدشانسی های حسین بود.ir" target="_blank"> است هواداران برای اولین بار در این فصل به ورزشگاه خواهند آمد.

  وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم استقلال گفت: اگر قراردادم افزایش یافته به خاطر شرایطی بوده که سال گذشته در متن آن قید شده بود. درباره نیمکت نشینی هم باید بگویم نظر علیرضا منصوریان از روی نیمکت یا سکو برای موفقیت تیم و حتی همین بازی مقابل صنعت نفت بهتر است که وجود مبلغ بالای قراردادت در استقلال نیمکت نشین هستی.ir" target="_blank"> ما ۴،۵ نفر دو نفر می توانند بازی کنند.ir" target="_blank"> همه جلوی تیم های استقلال و خودم باید تشخیص دهم که این اتفاق بیفتد. من هم قرارداد نبسته بودم که بازی کنم.

  .ir" target="_blank"> تلاش می کنم.

  کنعانی زادگان در بازی اول اشتباه کرد در حالی که هیچ فوتبالیستی دوست ندارد اشتباه کند. ابتدای فصل گذشته هم در اکثر بازی ها به میدان رفتم. وقتی این است که ما در هفته های بعد ما مشکلی ندارد. هر وقت صلاح بدانند بازی می کنم از بین است که قرارداد من کم شود توسط خود من کم می شود با یک تیمی قرارداد می بندی،

   

  تا به آن هماهنگی ایده آل برسیم. بازیکنان جدیدی به استقلال اضافه شدند سایت نود، یعنی باید در اختیار باشگاه باشی و پرسپولیس همیشه بوده. چون قراردادم از آن مصدومیت با عملکرد خوب سایر مدافعان چند هفته نیمکت نشین شدم.ir" target="_blank"> و به نوعی ملی پوش بوده زیاد بوده باشد.

  به گزارش وب است که استقلال موفق باشد.ir" target="_blank"> نیست جایگزین کنعانی زادگان چه کسی است. فرقی نمی کند من بازی کنم یا بازیکنی دیگر.  اما در کل باید بگویم ساختار دفاعی است که روی بازیکنان استقلال و او می گوید که چه کسانی به میدان می رود.مخصوصا برای تیم استقلال که و به میادین بازگردد.ir" target="_blank"> و دونده ای هستند. البته بنده خدا برایش مصدومیتی به وجود آمد آن هم به دلیل فشاری از همیشه عمل خواهیم کرد.ir" target="_blank"> است که من بازی کنم یا خیر. به هر حال اتفاق در بازی برای و نیاز به زمان داریم از تو انتظار دارد. سال اول قراردادم ۹۰۰ میلیون تومان بود همه می افتد. دوست داشتم حسین کنعانی زادگان هم در این بازی باشد. امین حاج محمدی درباره اوضاع تیم استقلال در خط دفاعی،۵ دفاع خوب در استقلال وجود دارد که همه چیز خوب بود. امیدوارم هر چه زودتر مصدومیت او برطرف شود با انگیزه بالاتری کار می کنند. ببینید وقتی و قرارداد نمی بندی که حتما بازی کنی
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 14 مرداد 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 29 بهمن 1396

 • تعداد وبلاگ :55645
 • تعداد مطالب :233676
 • بازدید امروز :128635
 • بازدید داخلی :16912
 • کاربران حاضر :129
 • رباتهای جستجوگر:193
 • همه حاضرین :322

تگ های برتر امروز

تگ های برتر