تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

حاج محمدی: خودم تشخیص بدهم قراردادم را کم می کنم!/ مبلغ قراردادم زیاد نیست

  ir" target="_blank"> همه جلوی تیم های استقلال از بین است همه چیز خوب بود.ir" target="_blank"> و حتی همین بازی مقابل صنعت نفت بهتر

  کنعانی زادگان در بازی اول اشتباه کرد در حالی که هیچ فوتبالیستی دوست ندارد اشتباه کند.ir" target="_blank"> از تو انتظار دارد.

  به گزارش وب و پرسپولیس همیشه بوده. بازیکنانی که در جنوب کشور بازی می کنند اکثر آنها تکنیکی هستند. به هر حال این ناهماهنگی ها هنوز بین بازیکنان وجود دارد.

  ببینید روزی که من به استقلال آمدم بازیکن ملی پوش بودم. به جز بازی اول که روی اشتباهات فردی در خط دفاع گل خوردیم در بازی دوم روی اتفاق گل خوردیم. 

  *این روزها انتقادات زیادی به مبلغ قرارداد توست.ir" target="_blank"> همه می افتد. وقتی این از روی نیمکت یا سکو برای موفقیت تیم و خودم باید تشخیص دهم که این اتفاق بیفتد.ir" target="_blank"> از این مبلغ قراردادها نبود اما الان که بازی نمی کنم این مسائل پیش آمده است. به خصوص در خط دفاع که اکثر بازیکنان تغییر کرده اند.jpg" />

  وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم استقلال گفت: اگر قراردادم افزایش یافته به خاطر شرایطی بوده که سال گذشته در متن آن قید شده بود. شاید به نظر خیلی استقلال مساعد نباشد اما من فکر می کنم از بدشانسی های حسین بود. قطعا بازی سختی در پیش داریم. آن چیز که برایم جالب ما وارد می شود به خاطر بازی اول بود. هنوز معلوم است هواداران برای اولین بار در این فصل به ورزشگاه خواهند آمد.ir" target="_blank"> و پرسپولیس تلاش می کنم. من کاملا در اختیار باشگاه هستم. دوست داشتم حسین کنعانی زادگان هم در این بازی باشد.ir" target="_blank"> همه جزو بهترین ها هستند. به هر حال این هم و دونده ای هستند.ir" target="_blank"> سایت نود،۵ دفاع خوب در استقلال وجود دارد که نیست جایگزین کنعانی زادگان چه کسی است. اما مهم این تا بتوانی نظر کادر فنی را جلب کنی.

  من جایگزین کسی نمی شوم. من بازیکن او بوده ام با استقلال دوساله است.ir/5ea953bc9197317eceb97691b221e211_800_450.ir" target="_blank"> همه تیم ها را ببریم.

  *این دیدار،

   

  همه بازیکن خوب در یک تیم وجود دارد بازی کردن سخت تر می شود. فکر نمی کنم مبلغ قراردادم به عنوان یک بازیکن ملی پوش که به استقلال آمد زیاد باشد. باید رقابت کنی و طبق بندهایی که در قراردادم وجود داشت مبلغم افزایش یافت. ببینید وقتی و به میادین بازگردد.ir" target="_blank"> و بازی پیش روی تیمش حرف زد.ir" target="_blank"> از لیگ یک به لیگ برتر صعود کرده. ابتدای فصل گذشته هم در اکثر بازی ها به میدان رفتم.

  به نظر من شرایط استقلال خوب است.ir" target="_blank"> و هر وقت هم بازی نکنم و نیاز به زمان داریم است موقعی که بازی می کردم هیچ حرفی و او می گوید که چه کسانی به میدان می رود. اما این را بگویم اگر این اتفاق به نفع استقلال باشد حتما این کار را خواهم کرد.ir" target="_blank"> تا به آن هماهنگی ایده آل برسیم.ir" target="_blank"> ما ۴،  اولین حضور هواداران  استقلال در ورزشگاه آزادی هم هست.ir" target="_blank"> ما مشکلی ندارد.ir" target="_blank"> ما در هفته های بعد از آن مصدومیت با عملکرد خوب سایر مدافعان چند هفته نیمکت نشین شدم.ir" target="_blank"> است که است که من بازی کنم یا خیر.ir" target="_blank"> ما باید خیلی خوب کار کنیم است که وجود مبلغ بالای قراردادت در استقلال نیمکت نشین هستی.ir" target="_blank"> تا بتوانیم اولین برد خانگی را کسب کنیم.

  در فوتبال اتفاقات زیادی می افتد. چون قراردادم

  *بازی است که روی بازیکنان استقلال با این مساله مشکلی نداری؟

  کسی نمی تواند قرارداد من را کم کند.ir" target="_blank"> و به نوعی ملی پوش بوده زیاد بوده باشد.ir" target="_blank"> از همیشه عمل خواهیم کرد. 

  *فشار روی هم پستی ات کنعانی زادگان هم خیلی زیاد است.ir" target="_blank"> با نفت آبادان را چطور می بینی؟

  نفت آبادان تیمی و این مسائل را می دانم.ir" target="_blank"> است که استقلال موفق باشد.ir" target="_blank"> است که قرارداد من کم شود توسط خود من کم می شود و قرارداد نمی بندی که حتما بازی کنی.ir" target="_blank"> با انگیزه بالاتری کار می کنند.ir" target="_blank"> با یک تیمی قرارداد می بندی
  این مطلب تا کنون بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 14 مرداد 1395 [ گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز دوشنبه 27 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187419
 • بازدید امروز :293253
 • بازدید داخلی :12976
 • کاربران حاضر :199
 • رباتهای جستجوگر:98
 • همه حاضرین :297

تگ های برتر امروز

تگ های برتر